Hřiště a zábavné parky pro děti

Mapujeme dětská hřiště a zábavné parky pro děti. Přidejte svůj odkaz.

Přidejte svůj odkaz.

Nepomuk, Západní Čechy, Zábavný park Nepomuk, město Nepomuk leží cca. 20 km jihovýchodně od Plzně, park s množstvím atrakcí pro děti, kolotoče, prolézačky, houpačky, trampolíny, zvířátka, hřiště na tenis, ping-ponk, občerstvení, střelnice a další. Placené vstupné. Doporučujeme!

Plzeň, Dinopark Plzeň, Dinopark se nachází v areálu zoologické zahrady Plzeň, houpačky, prolezačky, klouzačky, kolem dinosauři. Placené vstupné. Více informací na www.dinopark.cz

Plzeň, Dětské dopravní hřiště Dětské dopravní hřiště se nachází v objektu 1. základní školy Plzeň - Lochotín, vchod na hřiště je z Tachovské ulice. Hřiště modeluje normální silniční provoz, v dopoledních hodinách zde probíhá výuka dopravní výchovy, v odpoledních hodinách je hřiště přístupné veřejnosti. Provoz je zahájen každý rok 1. dubna a ukončen koncem října nebo během listopadu. Provoz pro veřejnost: PO-PÁ 15.00 - 18.00hod., SO + NE + svátky 13.00 - 18.00 hod. V období letních prázdnin každý den 13.00 - 18.00 hod. Zájemci o jízdu na hřišti z řad veřejnosti musí být vybaveni schválenou ochrannou přilbou, kolem, koloběžkou popř. tříkolkou. Poplatek 10,- Kč osoba/ den. Doprovod zdarma. Informace a objednávky na tel. 739 220 466

Plzeň, hřiště Homolka, V Plzni na konečné tramvaje číslo 1 na Slovanech, v parku na Homolce v najdete dřevěné prolézačky, houpačky, pískoviště.

Plzeň, Doubravka, ulice Lazaretní, hřiště Loď, dřevěná prolézačka, maketa ztroskotané lodi.

Plzeň, Sylván, ulice Kotíkovská, hřiště Loď, dřevěná prolézačka, maketa ztroskotané lodi.

Plzeň, , Lochotín, Jezírko u hotelu Panoráma, lanový kužel - průlezka z lan pro malé horolezce.

Plzeň, , Slovany, Dětské hřiště Jetýlek. Dětské hřiště s bezpečnými prolézačkami v Plzni na Slovanech, Jetelová ulice. Dostupnost od tram. č. 1, stanice Liliová. Hřiště jak pro větší děti, tak pro prcky - pískoviště s krytem!, miniklouzačka, altánek, péráci, kolotoč. Mnoho laviček, tež jabloň (stín).

© sdetmi.cz 2006 | Created by Flamingo