Ubytování, dovolená

Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi (například s možností vaření, dětská postýlka, herna, hřiště, dobrá dostupnost s kočárky a jiné výhody pro děti).

Františkovy Lázně, západní Čechy, Provence rekreační byt - Františkovy lázně nabízejí pro rodiny s malými dětmi ideální podmínky pro relaxaci, najdete zde množství tras pro jízdu s kočárky, odstrkovaly i s dětskými koly, dále nové Aquafórum (vodní centrum - 2 kryté bazény, tobogán, 3 venkovní bazény), Mikrovláček, Frantovláček, dětské hřiště, restaurace, cukrárny, Solnou jeskyni s léčebnými účinky a další možnosti sportovního a kulturního vyžití po celý rok. Rekreační byt Provence nabízí ubytování rodinám s dětmi, k dispozici dětská židlička, dětská postýlka na zahradě houpačka, mini pískoviště. Přijímáme rezervace pro pobyty na tel. 608 111 655. Více informací najdete ZDE.

Apartmány, chaty, chalupy, penziony Hledáme apartmány, chaty, chalupy, penziony vhodné k ubytování rodin s dětmi pro zimní i letní rekreaci. V případě zájmu o spolupráci s www.sdetmi.cz piště na e-mail: sdetmi@sdetmi.cz.

© sdetmi.cz 2006 | Created by Flamingo